• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  477479,355
  % -2,15
 • BIST 100
  %

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2020

Türkiye Finans Katılım Bankası da faizsiz bankacılık yapmaktadır. Faiz oranları yerine kar oranları ile ihtiyaç kredisi olarak değil, İhtiyaç Finansmanı adı altında, her türlü bireysel ihtiyaçlar için, talepte bulunanlara finansman desteği sağlamaktadır. Bu doğrultuda türkiye finans ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

Kolay Kredi Veren Bankalar 2020

Artık kimse eskisi gibi yeni bir ürün satın almak için ya da bir hizmetin bedelini ödemek için para biriktirmiyor. Bunun yerine ihtiyacı olan miktarı bankaların sağlamış olduğu bir hizmet olan kolay kredi imkanı ile kullanmaktadır. Ancak kredi çekmeden önce de, kredi çekecek kimsede bazı özelliklere bankalar tarafından dikkat edilmektedir. Bankaların kredi çekmek isteyen kimselerden istediği bazı bilgi ve belgeler olmaktadır. Bu bilgi ve belgelerden en önemlisi gelir belgesi olmaktadır. Bunun

İlgili İçerik

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Alma Şartları

Banka İhtiyaç Finansmanı taleplerinde şu belgeleri aramaktadır:

 • Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport.
 • Gelir belgesi veya maaş bordrosu.
 • Serbest meslek sahipleri için vergi levhası, onaylı bilanço, gelir tabloları, kuruluş ve ortaklık paylarını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi.
 • Finansmana konu olan ürünün proforma faturası.
 • Banka gerekli görürse kefil veya ilave başka belgeler talep edebilir.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi SMS İle Başvuru

Türkiye Finans Katılım Bankası, İhtiyaç Finansmanı konusunda sadece şubelerinden hizmet vermektedir. Bankanın SMS Şubesi, bazı bankacılık işlemlerinin yapılmasına olanak tanısa da, banka SMS ile kredi talebi almamaktadır. Türkiye finans ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanın en kolay yöntemlerinden birisi sms ile başvuru imkanıdır.

Faturalı Hatlara Kredi

Çevremizde hepimiz şunun için kredi çekeceğim, bunun için kredi çekmiştim ya da kredi çeker alırım gibi sözler sarf eden kimseleri mutlaka görmüşsünüz. Etrafımızda bu şekilde sözler sarf etmekte olan kimseler herhangi bir birikimler olmasa dahi, düzenli bir gelirleri olduğu için bir ekonomik güçleri olduklarının farkında olmaktadırlar. Çünkü düzenli geliri olan kimselere halkalı escort bankalar, geri ödeme şartlarını o kimselerle birlikte belirleyerek toplu miktarda paralar verebilmektedir. Bankaların toplu miktarda

İlgili İçerik

Dert Çözen İhtiyaç Kredisi SMS İle Başvuru

Çok kolay bir şekilde SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için: “ÇÖZÜM” yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2310’a gönderebilir ve kredi başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans İnternetten Kredi Başvurusu

Bankanın müşterileri, üye oldukları takdirde, İnternet Şubesi’ne girerek bütün bankacılık işlemlerini yapabiliyor. Bu arada İnternet Şubesi üzerinden İhtiyaç Finansmanı taleplerini de girebilirler. Banka gerekli incelemelerden sonra en kısa sürede onay bilgilerini göndermektedir.

Kolay yöntemlerden birisi olan internet bankacılığı ile kredi başvurusu için Türkiye Finans Resmi web sitesine ulaşmalı ve giriş yapmalısınız. Ardından “Başvurular” menüsünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

türkiye finans ihtiyaç kredisi maliyet tablosu

türkiye finans ihtiyaç kredisi maliyet tablosu

Türkiye Finans Kredi Risk Raporu Sorgulama

Kredi Kayıt Bürosu tarafından hazırlanan Kredi Risk Raporu’nu, Türkiye Finans şubelerinden almak mümkündür. Bunun için bankanın müşterisi olmak gerekmiyor.

Diğer Başvuru Yolları

Türkiye finans ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için isteyenler, bankanın 444 2 444 ya da (0850) 222 22 44 numaralı Telefon Şubesi hattını arayarak, İhtiyaç Finansmanı konusunda daha detaylı bilgiler alabilirler. İhtiyaç Finansmanı talep etmek için en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası Şubesi’ne gitmekten ya da İntenet Şubesi’ni kullanmaktan başka bir yol bulunmuyor.

Bir önceki yazımız olan 18 Yaş Altı Banka Kartı Veren Bankalar başlıklı makalemizde 18 yaş altı banka hesabı, 18 Yaş Altı Banka Kartı ve 18 yaş altına banka kartı hakkında bilgiler verilmektedir.