• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  466000,236
  % -3,57
 • BIST 100
  %

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Özel bankacılık sektöründe hizmet veren diğer bankalara nazaran müşterilerine faizsiz kazanç sağlamayı ön gören ve bankacılık alanında katılım bankacılığı olarak ifade edilen alanda hizmet veren Türkiye Finans, bünyesinde bulunan müşterilerinin taleplerine karşılık vermektedir. Özellikle kredi kartı gibi günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı ve aylık faturaların otomatik ödeme talimatı ile kolay bir şekilde ödeyebilme imkânını sunan Happy Kredi Kartını kullandırmaktadır. Banka müşterilerine büyük avantajlar sunan Türkiye Finans kredi kartına sahip olmak istedikleri zaman bankanın çeşitli hizmet kanalları üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Türkiye Finans Kredi Kartı

Başvuru için banka şubeleri, SMS ve internet bankacılığı kullanılabilir. Bu başvuru kanallarından en hızlı ve kolay olanı hiç şüphesiz SMS yoluyla kredi kartı başvurusunda bulunmadır. Buna göre banka müşterileri cep telefonun kısa mesaj yerine “HAPPY boşluk T.C. Kimlik Numarası” yazdıktan sonra 2442’ye kısa mesaj atmaları yeterlidir.

Yapılan başvuru işlemini değerlendirecek olan Türkiye Finans Bankası en kısa sürede başvuru sahibine mesaj veya telefon yoluyla geri dönüş sağlayacaktır. Cevabın olumlu olması ile birlikte kredi kartı talep edilen adrese ulaştırılacaktır.

Türkiye Finans müşterileri kredi kartı başvurusu için kullanabilecekleri bir diğer başvuru yöntemi ise bankanın resmi internet platformu üzerinde bulunan formun doldurulmasıdır. Buna göre ekranda yer alan bilgileri aşama aşama doldurmak suretiyle başvuru işlemini en kısa sürede gerçekleştirebilirler.

Bununla birlikte başvuru işlemi Türkiye genelinde bulunan birçok banka şubesi üzerinden de gerçekleştirilebilir. Bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığı ile yapılacak olan başvuru işlemi öncesinde nüfus cüzdanı fotokopisi, aylık maaş bordosu ve ikametgâh adresini gösteren evrak ile başvuru işlemi gerçekleştirilmelidir.

Banka tarafından başvuru işleminin sonucu 1 hafta 10 gün içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Kredi kartı başvurusunda bulunacak olan banka müşterileri Türkiye Finans müşteri numarası alarak artık temelli olarak bankanın müşterisi konumuna geçmektedirler. Bundan sonra yapılacak birçok işlemi internet, telefon ve diğer bankacılık kanalları ile kolay bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilebilecektir. Sizlerde Türkiye Finans müşterisi olup Happy Kredi Kartının ayrıcalıklı avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, hiç durmadan hemen başvuru yapın!

Bir önceki yazımız olan Para Yatırmak İçin Hangi Banka Daha İyi başlıklı makalemizde para yatırmak, para yatırmak için banka tercihi ve para yatırmak için hangi banka iyidir hakkında bilgiler verilmektedir.