• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  588319,400
  % 5,63
 • BIST 100
  %

Künye

bilgi@dovizkurlaricanli.com


İmtiyaz Sahibi / Grantee

İbrahim YAVUZ

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

İbrahim YAVUZ

ibrahim@dovizkurlaricanli.com

Yazı İşleri Müdürü

İbrahim YAVUZ

ibrahim@dovizkurlaricanli.com

 

İnternet Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Director of internet writing

Erhan KIZILAĞAÇ
erhan@dovizkurlaricanli.com

Editörler / Editors

İbrahim YAVUZ

ibrahim@dovizkurlaricanli.com

Erhan KIZILAĞAÇ
erhan@dovizkurlaricanli.com

Kemal Can ALADAĞ

kemal@dovizkurlaricanli.com

Halil TURAN

halil@dovizkurlaricanli.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Halil TURAN

halil@dovizkurlaricanli.com

 

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Feyza TURAN

 

Mali Müşavir / Financial Advisor

Erhan KIZILAĞAÇ

 

Reklam / Advertise

İbrahim YAVUZ

ibrahim@dovizkurlaricanli.com

Adres

İhsaniye Mah. Ergüven Sok. Plaza Gold No:4 /27 Selçuklu / KONYA

E-mail
info@dovizkurlaricanli.com

Yer Sağlayıcı
Timnet Bilişim.

Yazılım / Software
WordPress 4.9

UYARI

© Copyrigth 2019 Dovizkurlaricanli.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim ve kod gibi her türden içeriğin, telif hakları Dovizkurlaricanli.com’a aittir. Site içerisinde yer alan yazılar, resimler, dizaynlar, animasyonlar ve tasarımlar, Telif Hakları 5846 Numaralı Yasa ile korunmaktadır. Dovizkurlaricanli.com’un yazılı izni bulunmadan; içerikler, tasarımlar, resimler ve dizaynlar kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzin olmaksızın ve kaynak belirtilmeksizin, kopyalama yapılamaz.

Dovizkurlaricanli.com olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyoruz. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C. 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Yayınlanan yazılardan ve yorumlardan, yazarlar sorumlu tutulur. Haber verilmeksizin ve herhangi bir zamanda, sitede değişikliğe gidilebilir. Dovizkurlaricanli.com  bir borsa, forex, sanal para veya finans danışmanı değildir, bilgi ve haber paylaşımı yapan finans portalıdır. Dovizkurlaricanli.com sitesi içerisinde bulunan bilgilerden kaynaklı hatalar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz.

Site üyelerinin paylaşımda ”Keşfet” sayfasında paylaşımda bulunduğu her yazıdan, resimden, paylaşımdan üye sorumludur ve Dovizkurlaricanli.com bu hususta hiçbir sorumluluk kabul etmez.