• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  472060,570
  % -2,75
 • BIST 100
  %

En Uygun İhtiyaç Kredisi

En Uygun İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi her derde deva olan ve nakit ihtiyacını karşılayan kredilerdir. Telefon alırken, evlenirken, araba alırken, dekorasyon yaparken, ev değiştirirken ya da tatile giderken bu kredilerden fazlasıyla faydalanılır. Bankaların kredi konusunda sürekli kampanya yenilemeleri söz konusudur.

Özellikle yaz ayları geldiğinde ya da bayram yaklaştığında bankalar uygun faiz oranları ile sıraya girerler. Hatta bazı bankalar kredi notuna göre daha uygun faiz oranları sunabilmektedir. Son zamanlarda ihtiyaç kredileri için uygulanana yüksek faizler cep yaksa da, nakit ihtiyacı olanlar mecburen bu kredileri kullanmakta. İşte şuan için en ekonomik kredisi faiz oranları.

En Uygun İhtiyaç Kredisi

ihtiyaç kredisi

Vakıfbank kredili ürün anlamında en geniş portföye sahip bankalardan biridir. Her geçen gün farklı bir ürün ile karşımıza gelen bu banka şuanda ihtiyaç kredileri için de en ekonomik faizi uyguluyor. Yüzde 1.35 faiz oranı ile ihtiyaç sahiplerini mutlu eden banka 48 ay vade seçeneklerine de sahip.

24 ay vadede kullanılan 10 bin TL ihtiyaç kredisi için aylık ödemeler 506 TL oluyor. Masraf ise oldukça düşük. Yalnızca 50 TL ödeyerek bu krediyi çekmek ve kolaylıkla geri ödemek mümkün. Bahar kredisi adı altında verilen bu kredinin geçici bir süre kullanımda olacağı düşünülüyor. Ayrıca Vakıfbank KKB notu yüksek müşterileri için faiz oranlarında esneklik de sağlayabilen bankalardan bir tanesi.

Garanti ve TEB En Yüksek

İhtiyaç kredisi

Pratik ihtiyaç kredisi ile gündeme gelen ve bir anda binlerce müşteriye ulaşan Türk Ekonomi Bankası ihtiyaç kredilerinde en yüksek faizi uygulayan bankalardan biri oldu.

Uyguladığı faiz oranı ise yüzde 1.94. aylık yaklaşık olarak 10 bin TL kredi için 550 TL ödemek gerekiyor. Tabi bu 2 yıllık vade seçeneğinde ödenecek olan tutar.

Vadeyi daha yüksek tutmak da mümkün. Faizi yüksek olan diğer bir banka ise garanti bankası. Bu bankanın aylık faizi ise yüzde 1.89. 10 bin TL kredi için 2 yıl vadede aylık ödemeler 545 TL oluyor. Ancak kredi notuna göre uygun faiz politikası bu bankada da yer alıyor.